vozík z druhé ruky 

Za umístěné inzeráty ručí majitel vozíku.

V případě, že zakoupíte vozík z druhé ruky a jsou na něm potřebné nějaké dodatečné úpravy - jak na samotné konstrukci, tak na neoprenových dílech, neváhejte nás kontaktovat. Rádi, Vám s úpravami pomůžeme.

 Za zadanou inzerci neneseme žádnou odpovědnost.Nabídky a poptávky

XXL za 4250,-

obracím se na Vás s prosbou, zda by jste mě nepomohly prodat vozíček pro pejska (velikost Labrador), už jsme to spolu kdysi řešily, prostě ona v tom neumí chodit, přijde mi, že už má přední nožky hodně ochablé, je nový, byly jsme s ním jen několikrát venku, stál 9 500,- Kč, za polovinu bych ho nabídl, ať někomu udělá radost, (v příloze fotky)děkuji moc, a přeji hezký denRoman Jelínektel.: 603 493 176

Re: XXL za 4250,-

Je ještě aktuální? Děkuji za odpověď

invalidní vozík

Nabízím invalidní vozík na Ovčáka,30 kg a výš,(vel.XL) ochrnutí na zadní nohy,používaný necelý rok.Původní cena 9.500 Kč. Dále nabízím podpůrný postroj na zadní nohy a úplně nové protiskluzové ponožky na suché zipy,1x L a 1x XL.

Kontakt: paj.buresovi@seznam.cz

Vozík pro kokra

Dobrý den, sháním vozíček pro 10letého angl.kokršpaněla, váha cca 15kg. Vrozená vada páteře, začínají mu vypovídat zadní nohy. Děkuji. m.bodlina@seznam.cz

Koupím vozík pro jorkšírku 3kg

Pro naši jorkšírku 13let sháním k rehabilitaci po operaci invalidní vozík velikost do 5kg.
606640503 Iva Grimová
ucetni@ranc-royal.cz

Re: Koupím vozík pro jorkšírku 3kg

Dobrý den,
mohu Vám nabídnout náš vozík, byl pro 2,4 kg jorkšírka. Pokud budete mít zájem, prosím, kontaktujte mne na e-mail marta.pha@seznam.cz.
Hezký den
Marta

Poptávka vozík pro ovčandu

Poptáváme vozíček na zadní nohy pro naši 13 letou ovčandu (30kg), která nám přestala chodit. Za nabídky děkuji. l.kuricova@seznam.cz, 725979670 (pokud neberu, jsem v práci, stačí napsat sms a po práci zavolám zpět)

Vozík pro jezevčíka

Dobrý den, sháním lehký (a levný) vozík pro 19 letého jezevčíka, má asi 7,5 kg, velikost standard. Nejlépe Praha, aby se dal vyzkoušet, jestli to pejsek vůbec zvládne. Děkuji, Z.Vojtová zuzavojtova@seznam.cz

Vozik pro pekineze

Dobrý den,sháníme vozik pro našeho pekineze,je ochrnutá na zadní nohy.
děkuji 777 130 637

MONTY invalidní vozík pro psa či kočku

Dobrý den, nabízím k prodeji invalidní vozík pro psa či kočku. Využíval ho náš malý yorkšírský teriér vážící cca 2kg. Postiženy byly zadní končetiny.

Výška psa k vrcholu stehna: 19cm,
délka od středu plece po vrchol stehna: 20cm,
šířka stehna: 7cm,
délka od středu plece pravé po střed plece levé: 8cm,
šířka pánve: 7,5cm,
šířka hrudníku: 11cm.
Vozík se dá přizpůsobit individuální velikosti psa.

Možnost vozík vyzkoušet.

Pořizovací cena byla 4600,-Kč.

Přidat nový příspěvek