Nejčastější otázky

 

Jak dlouho trvá výroba vozíčku?

- výroba trvá 20-25 pracovních dní.

 

Jakým způsobem vozíček objednám?

 - v nabídku Menu v záložce Objednat je objednávkový formulář. ten obsahuje informace o nakupujícím, ale také míry Vašeho pejska.

Po vyplnění formuláře potvrďte tlačítkem objednat. Do 24 h Vám zpět na Vaším mailovou adresu potvrdíme přijetí objednávky a doupřesníme datum dodání vozíčku.

Objednání vozíčku je snadné a nemusíte s pejskem nikam cestovat.

V případě, že si chcete pro vozíček přijet osobně není to problém. Lze se domluvit na několika stanovištích. V Praze 4,  popř. Klášterec nad Ohří.

Pokud to k nám máte daleko, vozíček zašleme poštou na dobírku. Poštovné a balné v ČR je 250 Kč, na Slovensko 400 Kč.

Před každým objednáním vozíčku je lepší tuto skutečnosti konzultovat se svým veterinárním lékařem. Berte ohled i na celkový stav zvířátka.

 

Jak dlouho trvá  a kolik stojí dopravení vozíčku poštou?

- poštovné a balné v ČR je 250 Kč, na Slovensko 400 Kč. Doba trvání je z naší zkušenosti v ČR 2-3 dny, na Slovensko 4-6 dní. Ve většině případů zsíláme vozíčky na dobírku. A to i na Slovensko, kde vy jako zákazník, platíte v eurech, dle kurzu pošty. 

 

Může zvířátko ve vozíku konat svou potřebu?

- vozík je konstrukčně i závěsnými díly navržen tak, aby při vyprázdění nedošlo k ušpinění vozíčku. Pokud již zvíře trpí inkontinencí je lepší a doporučuji vyprázdit močový měchýř před tím, než ho umístíme do vozíčku.

Jak na to Vám poradí Váš veterinární lékař, videa jsou přiložena v menu Návody. 

Co se týká vyprázdění střev. Pohybem se zlepší peristaltika, tzn. buď se zvířátko snaží vyprázdit po vyndání z vozíčku ( přirozenější fyzická poloha) nebo koná potřebu přímo při pobytu ve vozíčku. Obojí je pro hendikepované zvířátko přirozené a nemělo by dojít k většímu ušpinění ani vozíčku ani zvířete. Pro případ "nehod" jsou neoprenové díly vyndavatelné a pratelné.

 

Mohli bychom přivést psa na změření osobně?

Určitě můžete, ale vzhledem k jednoduchosti objednávky a instruktážním fotografiím je na zvážení, zda to není zbytečné. V případě, že si nevíte při měření rády, rádi Vám po telefonu poradíme. Pokud byste se na to opravdu necítili, je možné se domluvit buď v Praze nebo v Klášterci. 

 

Mohl by si u Vás pes nějaký erární vozík vyzkoušet?

Bohužel žádný zkušení vozík standartně nemíváme. Někdy se stane, že zrovna vyrábíme velikostně podobný vozík, v tom případě by se dal vyzkoušet. Ale bude to spíše vzácnost.

 

V jakém nejbližším termínu od změření bychom si vozík mohli vyzvednout, pokud se rozhodneme k jeho koupi? Na stránkách uvádíte 10 pracovních dní, toho jsme si všimli. Zajímá nás ale nerychlejší možný termín našeho konkrétního požadavku.

Opravdu 10 dní je nejrychlejší způsob výroby jaký umíme. 

 

Na stránkách bylo uvedeno, že je možné případně i osobní odběr. Jsem každý pracovní týden v Praze, bylo by možné si pro něj někam dojet po Praze či blízkém okolí?

 

Ano určitě, v Praze je Vám k dispozici pan Klabal, se kterým se můžete domluvit na předání, nejčastěji na Praze 4 - dle Vaší domluvy. Mimo Prahu lze v Klášterci dle domluvy s paní Dvořákovou.