Brišní pás - inkontinenční pás pro psy(ne feny)

při inkontinenci psů

Spodní - dotyková vrstva je z froté (80%bavlna20%polyester) druhá strana je opatřena vrstvou s PUL zátěrem, který má vysokou prodyšnost, ale zároveň dokáže zadržet moč před prosáknutím. Vrchní vrstva je ze 100% bavlna. Oba materiál jsou průžné, lépe se tak přizpůsobí tvarům těla.   Díky zapínání na suchý zip a  se velikost pásu přizpůsobí přímo na tělo vašeho mazlíčka. 

Dva pruhy bavlněných tkalounů zajišťují, aby vložená savá vrtstva držela na svém místě. 

V balení jsou dva kusy.

Více si o tomto výrobku můžete přečíst zde: www.invalidnivozikpropsy.cz/news/inkontinencni-pasy/
 
Objednávku pásu odešlete na email: invop@seznam.cz
 
Změřte pejskovi obvod bříška v místě, kde bude pás.Měření zabere minutku, je ale nezbytné pro objednání pásu. Míry uvádějte v cm. 

Počítejte s tím, že do pásu budete vkládat ještě savou vrstvu (jednorázovou dětskou plenu, látkovou plenu, popř naší vkladací plenu viz níže). Balení pásů obsahuje 2ks.

Fill out my online form.
 
Use Wufoo templates to make your own HTML forms.
Barevné provedení záleží na stavu skladových zásob. Vždy se jedná o barvy vhodné pro kluky :-).
Poštovné je 115,-Česká pošta,  platba převodem na účet 2100757181/2010 vedený u Fio banky - do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno. 
V balení jsou dva kusy - cena je tedy za 2 kusy pásů.
 
 
Dále je možnost objednat si k pásům pratelnou vkládací savou plenu - jsou to dvě vrstvy vysokogramážní bavlny (froté).
Pro velikost pásů :   
S-M  1ks  30,-    (22cm x 10cm)
L-XXL 1ks 40,-  (34cm x13cm)
 
 

 

 
 
 
Recenze:
Irena H.
Jinak vaše pásy jsou dobře vymyšlené, hlavně ta spička vpředu. Mám ještě pásy od jiné firmy, kde pás je rovný a to není tak dobré, navíc jejich materiál moc prosakuje. Ty vaše jsou lepší, ale teď když už není takové horko, tak to trvá dost dlouho než uschnou, tak se mi bude další sada moc hodit, protože s ním teď chodíme  ve dne ven každých 2,5 - 3 hod. Jestli mi je budete moci poslat brzo, budu moc ráda.
 
 
Yvona Č.
Dobrý den paní Dvořáková,
 ozývám se Vám po nějaké době za prvé, abych Vám poděkovala za Váš vynález pásů. Už si život bez nich vůbec neumím představit. Měli by Vás za ně nominovat na Nobelovku, fakt. 
A za druhé, ráda bych si u Vás objednala druhou várku a rovnou dvoje ve velikosti XXL. Protože vlastně je musím každý den prát, tak ten jeden je již dost uvolněný a nedrží tak dobře. 
 Pošlete mi prosím podklady k platbě. Děkuji
 
 
 

Objednání inkontinenčního pásu

Změřte obvod v místě břicha