Angello

Vážený pane Klabal a ostatní pracovníci,

Jak jsem slíbila posílám  společně  s Angellem 2 fotky s vozíčkem, na kterém je Angello, který je v současné době po 5 -té operaci nohy a čeká ho ještě jedna operace. Zatím nechodí, fotky jsou cca 1 měsíc staré a to v době před pátou operací nohy. Jde to, sama se řídím heslem - nikdy nezůstaneš sám, jsem s Tebou a pomůžu Ti.

Vozíček moc Angellovi pomohl, šířím Vám v Hradci Králové reklamu a věřím, že takto pomůžeme dalším chovatelům, kteří si nevědí rady co s postiženým a nechodícim psem.

V lednu 2019 se chystáme společně s ochrnutými basketbalisty, kteří jsou rovněž upoutáni na vozíčku na charitativní akci společně s ochrnutými psy na vozíčku, jako upozornění na to, že mezi námi žijí těžce postižení lidé a psi, kteří to nevzdali a žijí jako nechodící dál. Výtěžek této akce, turnaje vozíčkářů, za podpory vozíčkových psů a jejich majitelů půjde na kliniku ortopedie Duchek s.r.o. Praha, na operaci ochrnutých a nechodících psů z útulků, kteří by jinak nechodili a tak neměli šanci na umístění do rodin.

Držte nám palce, at´se to povede a vybereme, co nejvíce a dáme osobně těm nejpotřebnějším.

Výběr zvířat na operace provede sám pan doktor Duchek za pomoci kliniky a pracovníků útulků, pro které pracuje. Vše je pod právní kontrolou.

Další fotky a zprávy budou následovat.

Všem pracovníkům společnosti Monty velké dík a chválu.

V úctě Váš věrný pudlík Angello se svojí obětavou paničkou, která mě neopustila v nejhorších chvílích  života


Aktuality

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek