Jak na vyprázdění močového měchýře u ochrnutého pejska

 

Článků na toto téma je mnoho, zde jsme vybrali některá. Jsou přeloženy automatickým překladačem, ale i tak si myslím, že mohou poskytnou dobré informace.


články

Jak vyprázdnit močový měchýř o  jezevčíka s chorobou meziobratlové ploténky

https://users.cyberport.net/ milnerwm ~ / Expressing.html 

 

Střeva a močový měchýř-  funkce u psů DM a celé stránky věnované této nemoci.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=cs&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.cz&sl=fr&tl=cs&u=https://www.freewebs.com/dmroster/bladder.html&usg=ALkJrhgDM6UChaMCPbY53mOzVSBwqzVm6w

 

Řízené vyprázdnění střev pro inkontinentní domácí mazlíčky

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=cs&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.cz&sl=fr&tl=cs&u=https://www.handicappedpets.com/mediawiki/index.php%3Ftitle%3DBowel_management_in_incontinent_pets&usg=ALkJrhjXpaSTC-9KKuQ5pixdBDEWrQAwKgvidea o vyprazdňování močového měchýře:

některé videa jsme uložily do našeho kanálu na youtube, určitě si vybere svůj styl jak na to. Zde je tedy inspirace:

www.youtube.com/user/invalidnivozikpropsy

 

Budeme rádi, když nám napíšete vaše zkušenosti nebo vychytávky, které vám s pejskem či kočičkou fungují.

 

Aktuality

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek