Jezevčík Ibi

Dobrý deň,

vozíček je už u nás. Ibi ( jazvečík - hrdý nový majiteľ vozíčka ) po umiestnení okamžite vyrazil. Skoro po dvoch rokoch bol na naozajstnej prechádzke s obojkom a vodítkom,(predtým chodil iba v rehab. postroji) ako normálny zdravý pes. Nechápem, ale tváril sa ako keby ten vozíček už poznal a vedel čo s ním. Problém nastal až po návrate z prechádzky. Vozík sme zaparkovali v kuchyni pod stolíkom a odvtedy Ibi pri ňom leží a výhražne vrčí na ostatných domácich psov     ( bernardína, baseta a pitbulku ), nemôžu si vozíček ani oňuchať.
 
Zatiaľ sme veľmi spokojný.
 
S pozdravom
Iveta Štroncerová

Aktuality

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek