Kocour Matýsek

Dobrý den,  před více než rokem jsem u vás zakoupila invalidní vozíček pro kocourka Matýska. Posílám fotečky jak se mu daří a jak je šťastný. K hendikepu bych chtěla říct jen jednu věc a to jen to, že i taková zvířátka můžou být i postižená šťastná a žít ,,normální ´´ život plný šťastných chvil a lásky od své rodiny. Díky invalidnímu vozíčku Matýsek tráví léto venku s námi  a svými ostatními kočičími kamarády na zahradě a užívá si nahánění, schovávání se pod tůjema , sluníčka a života plnými doušky J Děkujeme za to co pro zvířátka děláte, vyřízení  objednávky bylo velice rychlé a vzhledem k tomu že jsem i potřebovala poradit po telefonu jak Matýska do toho dát, komunikace byla velice milá a příjemná J takže ještě jednou díky za našeho Matýska, který má díky vozíčku,  v létě sluníčkové teplé dny venku J

 

 

          Kateřina Tomková

         

Aktuality

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek